Tumeda (70%) šokolaadi, parapähklite ja aprikoosiga

Tumeda šokolaadiga batoonis ülendavad meeli lisaks parapähklitele ja aprikoosile kuivatatud jõhvikad, sultana rosinad, kõrvitsaseemned, kookoshelbed, ja mesi. Tumedas šokolaadis tahket kakaod vähemalt 70%. Gluteenivaba batoon sobib ka taimetoitlastele. Säilivusaeg vähemalt 7 kuud.

VÄÄRTUSLIKUD KOOSTISOSAD

Aprikoos

Kaitseb nii silmanägemist kui ka ülejäänud keha väliste tegurite eest. Vitamiiniallikana tuntud aprikoos kaitseb põletiku eest. Eksootilist puuvilja süües saad kindlal sammul prillipoest ringiga mööda kõndida.

Tume šokolaad

Maiasmokkade eriroog – magus ja maitsev tume šokolaad on hea nii ajule kui südamele, sest parandab verevarustust. Samuti on šokolaadil endorfiine vabastav mõju, ehk ta muudab inimese õnnelikumaks, nagu hommikune päikesepaiste.

Jõhvikas

Lisaks vererõhu alandamisele ja põieprobleemide lahendamisele on jõhvikas väga hea C- ja E-vitamiiini allikas, milles leidub suures koguses kiudaineid.

Parapähkel

Üüratud tükid maitsvalt magusaid parapähkleid on õrnalt röstitud, et lisada krõmps. Lisades parapähklile mõned sobivad komponendid saame teieni tuua gastronoomilise naudingu, mis ei unune. 

Sultana rosinad

Oleme meeletult uhked oma priskete ja mahlaste rosinate üle. Meie valikuks on saanud päikese käes kuivatatud Tšiilist päris “Flame” punased viinamarjad. Veinipudeli avamise asemel naudi viinamarjasaadusi Eat Naturali kombel!

Mesi

Elutähtis komponent iga maiasmoka menüüs. Et kindlustada alati rikkalik ja tume Lõuna-Ameerika mesi, teeb Eat Natural koostööd valitud mesinike ja väikeste meetootjatega. Väikedetailide käsitsi valimine teeb Eat Naturali tooted selleks, mis nad on – meeliülendavad.

Kõrvitsaseemned

Meie valik röstitud seemneid mängivad müsliretseptides suurt rolli. Krõmpsud kõrvitsaseemned – tsink, magneesium ja taimsed omega-3 rasvad moodustavad kuldse kolmiku. Süda korras ja immuunsüsteem tugev olenemata vanusest.

Kookos

Üüratud tükid karget röstitud kookost toovad meie külma kliimasse südantsoojendavat troopikat. Lisaks südame soojendamisele tegeleb meie hea sõber kookos ka südame hooldustöödega, aidates vältida probleeme.