Parapähklite, sultana rosinate, mandlite, maapähklite ja sarapuupähklitega

50-grammine batoon pakub hulganisti erinevaid pähklielamusi. Lisaks sultana rosinatele saad tunda maa-, para-, ja sarapuupähkleid, millele lisavad maitset aprikoosid, mandlid ja mesi. Gluteenivaba batoon on sobiv snäkk ka taimetoitlastele. Säilivusaeg vähemalt 7 kuud.

VÄÄRTUSLIKUD KOOSTISOSAD

Metsapähkel ehk sarapuupähkel

Magusad, väikesed ja mahlased – nii nagu peab. Meie “puuvilja- ja pähklispaas” röstimise läbinud pähklid krõmpsuvad nagu homset poleks!

Maapähkel

Antioksüdantidest tulvil maapähklid hoiavad südame töökorras igal aastaajal. Nagu ka teised pähklid, ennetab maapähkel sapikivide tekkimist.

Aprikoos

Kaitseb nii silmanägemist kui ka ülejäänud keha väliste tegurite eest. Vitamiiniallikana tuntud aprikoos kaitseb põletiku eest. Eksootilist puuvilja süües saad kindlal sammul prillipoest ringiga mööda kõndida.

Parapähkel

Üüratud tükid maitsvalt magusaid parapähkleid on õrnalt röstitud, et lisada krõmps. Lisades parapähklile mõned sobivad komponendid saame teieni tuua gastronoomilise naudingu, mis ei unune. 

Sultana rosinad

Oleme meeletult uhked oma priskete ja mahlaste rosinate üle. Meie valikuks on saanud päikese käes kuivatatud Tšiilist päris “Flame” punased viinamarjad. Veinipudeli avamise asemel naudi viinamarjasaadusi Eat Naturali kombel!

Mesi

Elutähtis komponent iga maiasmoka menüüs. Et kindlustada alati rikkalik ja tume Lõuna-Ameerika mesi, teeb Eat Natural koostööd valitud mesinike ja väikeste meetootjatega. Väikedetailide käsitsi valimine teeb Eat Naturali tooted selleks, mis nad on – meeliülendavad.

Mandel

Meie California mandlid on valitud spetsiaalselt nende magusa maitse pärast. Mandlifännide meeleheaks on nad kergelt röstitud, et mahe maitse saaks kesta ja igaühe maitsemeeltele komplimente teha.