Mandlite ja aprikoosiga

Rohkelt kiudaineid, täistera kaer, 30% puuvilju ja pähkleid, kuivatatud aprikoos, madal soolasisaldus.

Segu täistera kaerast, sepltahelvestest koos mandlite, kuivatatud aprikoosi, Sultan rosinatega, mee ja kookosega – ei midagi kummalist – lihtne… kas pole?

VÄÄRTUSLIKUD KOOSTISOSAD

Aprikoos

Kaitseb nii silmanägemist kui ka ülejäänud keha väliste tegurite eest. Vitamiiniallikana tuntud aprikoos kaitseb põletiku eest. Eksootilist puuvilja süües saad kindlal sammul prillipoest ringiga mööda kõndida.

Spelta

Spelta toiteväärtus on kuni kaks korda suurem kui tänapäevastel nisusortidel. Seal leidub suurtes kogustes B-vitmiiini, tsinki ja fosforit.

Sultana rosinad

Oleme meeletult uhked oma priskete ja mahlaste rosinate üle. Meie valikuks on saanud päikese käes kuivatatud Tšiilist päris “Flame” punased viinamarjad. Veinipudeli avamise asemel naudi viinamarjasaadusi Eat Naturali kombel!

Mesi

Elutähtis komponent iga maiasmoka menüüs. Et kindlustada alati rikkalik ja tume Lõuna-Ameerika mesi, teeb Eat Natural koostööd valitud mesinike ja väikeste meetootjatega. Väikedetailide käsitsi valimine teeb Eat Naturali tooted selleks, mis nad on – meeliülendavad.

Kookos

Üüratud tükid karget röstitud kookost toovad meie külma kliimasse südantsoojendavat troopikat. Lisaks südame soojendamisele tegeleb meie hea sõber kookos ka südame hooldustöödega, aidates vältida probleeme.

Mandel

Meie California mandlid on valitud spetsiaalselt nende magusa maitse pärast. Mandlifännide meeleheaks on nad kergelt röstitud, et mahe maitse saaks kesta ja igaühe maitsemeeltele komplimente teha.