India pähklite, mustikate ja jogurtiglasuuriga

Marjane 45-grammine batoon elavdab su meeli kookoshelveste, India pähklite, sultana rosinate, mandlite, kuivatatud aprikoosi, mee, kuivatatud jõhvikate ja kuivatatud mustikate koosmõjul. Jogurtiglasuuriga gluteenivaba batoon sobib ka taimetoitlastele. Säilivusaeg vähemalt 7 kuud.

 

VÄÄRTUSLIKUD KOOSTISOSAD

Aprikoos

Kaitseb nii silmanägemist kui ka ülejäänud keha väliste tegurite eest. Vitamiiniallikana tuntud aprikoos kaitseb põletiku eest. Eksootilist puuvilja süües saad kindlal sammul prillipoest ringiga mööda kõndida.

India pähkel

Vasest pungil India pähklid hoiavad südame rütmis ja kondid terved. Lisaks aitavad pähklid vältida kaalutõusu. Neid pähkleid süües ei tule jooksulindi vältimise pärast süümepiinu tunda.

Jõhvikas

Lisaks vererõhu alandamisele ja põieprobleemide lahendamisele on jõhvikas väga hea C- ja E-vitamiiini allikas, milles leidub suures koguses kiudaineid.

Mustikas

Mustikad vähendavad kõrgvererõhutõve tekkimise võimalust. Suur hulk parkaineid aitab vabaneda seedehäiretest. Kui ei leia aega metsa mustikale minna, haara Eat Naturali abiga mustikane kõhutäis.

Sultana rosinad

Oleme meeletult uhked oma priskete ja mahlaste rosinate üle. Meie valikuks on saanud päikese käes kuivatatud Tšiilist päris “Flame” punased viinamarjad. Veinipudeli avamise asemel naudi viinamarjasaadusi Eat Naturali kombel!

Mesi

Elutähtis komponent iga maiasmoka menüüs. Et kindlustada alati rikkalik ja tume Lõuna-Ameerika mesi, teeb Eat Natural koostööd valitud mesinike ja väikeste meetootjatega. Väikedetailide käsitsi valimine teeb Eat Naturali tooted selleks, mis nad on – meeliülendavad.

Kookos

Üüratud tükid karget röstitud kookost toovad meie külma kliimasse südantsoojendavat troopikat. Lisaks südame soojendamisele tegeleb meie hea sõber kookos ka südame hooldustöödega, aidates vältida probleeme.

Mandel

Meie California mandlid on valitud spetsiaalselt nende magusa maitse pärast. Mandlifännide meeleheaks on nad kergelt röstitud, et mahe maitse saaks kesta ja igaühe maitsemeeltele komplimente teha.