Datlite, kreeka pähklite ja kõrvitsaseemnetega

Omapärane batoon sisaldab endas 24% ulatuses datleid. Koostisesse kuuluvad veel kreeka pähklid, sultana rosinad, kõrvitsaseemned, mesi ja kuivatatud aprikoos. Gluteenivaba batoon sobib ka taimetoitlastele. Säilivusaeg vähemalt 7 kuud.

VÄÄRTUSLIKUD KOOSTISOSAD

Aprikoos

Kaitseb nii silmanägemist kui ka ülejäänud keha väliste tegurite eest. Vitamiiniallikana tuntud aprikoos kaitseb põletiku eest. Eksootilist puuvilja süües saad kindlal sammul prillipoest ringiga mööda kõndida.

Dattel

Kaltsiumi ja mangeesiumirikkad datlid hoiavad endas ka antioksüdante nagu näiteks beeta-karotiin, millel on teadaolevalt toime hoida keha rakke ja teisi elemente kahjustavate välisfaktorite eest. Beeta-karotiini abil on võimalik suvel ilus päevitus saada – neiud, sööma!

Kreeka pähkel

Südamele kasulikud kreeka pähklid on abiks ka kaalukaotusel. Tänu oma meeletult heale koostisele aitavad kreeka pähklid uinumisel, on juustele kasulikud ja ennetavad diabeeti. Liiga hea, et tõsi olla? Kaota kilod ja uinu nagu beebi.

Sultana rosinad

Oleme meeletult uhked oma priskete ja mahlaste rosinate üle. Meie valikuks on saanud päikese käes kuivatatud Tšiilist päris “Flame” punased viinamarjad. Veinipudeli avamise asemel naudi viinamarjasaadusi Eat Naturali kombel!

Mesi

Elutähtis komponent iga maiasmoka menüüs. Et kindlustada alati rikkalik ja tume Lõuna-Ameerika mesi, teeb Eat Natural koostööd valitud mesinike ja väikeste meetootjatega. Väikedetailide käsitsi valimine teeb Eat Naturali tooted selleks, mis nad on – meeliülendavad.

Kõrvitsaseemned

Meie valik röstitud seemneid mängivad müsliretseptides suurt rolli. Krõmpsud kõrvitsaseemned – tsink, magneesium ja taimsed omega-3 rasvad moodustavad kuldse kolmiku. Süda korras ja immuunsüsteem tugev olenemata vanusest.